Let op! Sinds 26 oktober zijn er werkzaamheden aan de doorlooptunnel in het aquarium, deze is tijdelijk dicht.
Dagelijks geopend: 11:00 – 17:00 uur
Admiraal Verhuellplein 1 1789 AX Huisduinen
Fort Kijkduin Admiraal Verhuellplein 1 1789 AX Huisduinen Nederland
Dagelijks geopend van 11:00 tot 17:00.
Let op: op zaterdag 31 oktober is Fort Kijkduin niet geopend voor bezoekers. We zien je graag op een andere dag!
Fort Kijkduin is donderdag 31 december en vrijdag 1 januari gesloten.
Elke dinsdag, donderdag en zaterdag kun je om 11:30 uur deelnemen aan een Nederlandstalige rondleiding. Om 13:30 uur start de Duitstalige rondleiding. Alle rondleidingen zijn onder voorbehoud van beschikbaarheid van onze vrijwilligers. Meer weten of zoek je een privé/groepsrondleiding? Ga naar fortkijkduin.nl/rondleidingen/
Honden en andere huisdieren zijn niet toegestaan in het fort en op het terras. Hulphonden zijn welkom en mogen mee het fort in.
Voor bezoekers die met de auto komen, is er ruime gratis parkeergelegenheid direct bij het fort.
Het museum is eenvoudig te bereiken met de fiets via de duinen. Fietsen kunnen veilig worden gestald in de fietsenrekken buiten de fortmuur.
Vanaf Station Den Helder rijden er bussen die stoppen bij Huisduinen. Raadpleeg hier de actuele dienstregeling voor meer informatie.
Er is een lift aanwezig en de meeste tentoonstellingen zijn eenvoudig te bereiken voor bezoekers met een rolstoel en kinderwagens. Houd er rekening mee dat de ondergrondse tunnels niet toegankelijk zijn, maar verder kun je genieten van de vele bijzondere plekken die ons oude fort te bieden heeft.
Fort Kijkduin beschikt over een café, terras, lift en toiletten.