Deze kerstvakantie zijn kinderen de ontdekkers! Met een kompas in de hand leiden zij hun familie door mysterieuze gangen, verborgen hoeken en de onderwaterwereld van Fort Kijkduin.
Dol op speurtochten? Gedurende de hele vakantieperiode kunnen jonge bezoekers het fort verkennen met de fort- en aquariumspeurtocht.Speur naar de antwoorden op vragen door de gewelven van het fort. Oplossing gevonden? Dan ligt er een beloning klaar bij de balie.
Op zondag 28 december om 13.00 en 14.30 uur is er een voorstelling voor de jongste bezoekers op het fort! Een magisch verhaal over Boy en het kleine walvisje dat hij op het strand vindt. Perfect voor jonge ontdekkers.
Op zondag 4 januari tussen 11:00 en 16:00 zijn er verschillende beroemde figuranten op het fort te vinden! Ontmoet historische personages:
Wil je meer weten van de Slag bij Kijkduin uit 1673? Michiel de Ruijter vertelt het je zelf!
Ga mee op expeditie in het aquarium. Dagelijks (m.u.v. vrijdagen) zijn er voerrondes om 12:30, 14:30 en 15:30 uur. Mis je er één? Voer dan zelf de vissen met een visvoerzakje uit de automaat (op=op).
Ooit een inktvis van dichtbij gezien? Elke dag om 14:30 uur is er een demonstratie met de inktvis, gevolgd door het voeren van haaien of roggen.
Fort Kijkduin is de gehele winter geopend tussen 11:00 en 17:00 uur. Alleen op 31 december en 1 januari is het fort gesloten.